معرفی شرکت بین‌المللی آب و خاک کاسپین - تولیدکننده کود ارگانیک کِرِسِر

کود مایع ارگانیک کِرِسِر تولید شده توسط شرکت بین‌المللی آب و خاک کاسپین می‌باشد. تیم تحقیق و توسعه این شرکت پس از سال‌ها تلاش موفق به ابداع و تولید محصولی شده است که علاوه بر ارگانیک بودن به شدت موثر نیز می‌باشد.

کرسر امروز غیر از ایران در دو کشور دیگر تولید و در بازار های جهانی عرضه می‌شود.


این شركت با رویکرد ارتقای امنيت غذايی و كمك به افزايش بهره‌وری توسط جمعی از متخصصین و پژوهشگران رشته‌های كشاورزی، بيو تكنولوژی، مهندسی صنايع و شيمی در سال 2012 تشکیل شد.

 

کرسر طی ساليان اخير به جای توليدات متنوع كه باعث سردرگمی كشاورز در انتخاب محصول مي‌شود، اقدام به ارتقاي بهترین محصول خود، که همان کود مایع ارگانیک غنی‌شده می‌باشد کرده است. راهبرد شركت توليد كود‌های محدودی است كه بتواند اكثر نيازهای غذايی گياهان را تامين كند. در واقع تعداد محصول كمتر با عملکرد وسیع‌تر.

 

کرسر محصولی کاملا ارگانیک و دوستدار طبیعت می‌باشد که نه تنها باعث بهبود عملکرد خاک و تولید محصول سالم می‌شود بلکه هیچ آسیبی به حیوانات و آب‌های سطحی و زیر سطحی نمی‌رساند.

 

محصولات کرسر قبل از ورود به بازار توسط کارشناسان در  گلخانه‌ها و مزارع زیر نظر شرکت به صورت دوره‌ای و مداوم تست می‌شوند تا شما بتوانید با خاطری آسوده از محصولات تولیدی شرکت استفاده نمایید.

 

هدف کرسر تغییر الگوی مصرف کودهای کشاورزی از شیمیایی به ارگانیک می‌باشد به نحوی که شاهد بهبود عملکرد و افزایش کیفیت محصولات کشاورزی شویم.


برای خرید این محصول به آدرس زیر مراجعه بفرمایید:


https://vachar.com/product-891